BAKLAVA YEMEK HERKESİN HAKKI...!
Telefonla Sipariş 0850 430 5 430
İade Politikası

Baklavacı Şemsettin İptal ve İade Şartları:

 

Ürün İptali

Ödemesini yapıp verdiğiniz siparişlerin tarafınıza gönderilmesini istemiyorsanız ödemeyi yaptıktan 24 saat içerisinde yani ürün tarafınıza gönderilmeden 0850 430 54 30 numaradan  bizlere yazarak iptal edip iade talebinde buluna bilirsiniz.

 

Ücret İadesi

Bizlere vermiş olduğunuz siparişlerin iadesinin olabilmesi için ödemenizi öncelikle Şemsettin Toprak Kuveyt türk hesabına yapmış olmanız gerekmektedir. Firmamızın başka bir hesap numarası yoktur.

                Vermiş olduğunuz siparişleriniz ödemenizi yaptıktan 1 gün sonra  otobüs ile bulunduğunuz ilin il otogarlarına gönderilmektedir. 1 gün sonra gönderilmesinde ki sebep ürünler yola çıkmadan iptal edip iade talebinde bulunmanız içindir. O yüzden siparişini verip ödemesini yaptığınız ürünlerin 24 saat içerisinde iptal ettirip ücret iadesini talep edebilirsiniz.

                İptal edilen ürünlerin iadeleri her Haftabaşı Pazartesi ve Salı günü yapılmaktadır. Yani 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.Bunun sebebi ise iadelerin kontrol edilip sorunsuz bir şekilde tarafınıza iletilmesindendir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gönderim

Vermiş olduğunuz siparişler sizlere otobüs ve ya kargo ile gönderilecektir. Sipariş kısmında gönderim menüsünden nasıl teslim almak istediğiniz konusunda seçim yapabilirsiniz.

 Otobüs ile ürün Gönderimi;

Firmamız otobüs ile gönderim konusunu tercih etmektedir bunun sebebi ürünün hızlı bir şeklde teslim edilmesidir. Otobüs ile gönderilen ürünleri bulunduğunuz ilin otogarından alabilrsiniz. Ürün hızlı ve ezilmeden tarafınıza ulaştırılıyor.

Kargo İle Ürün Gönderimi

Kargo ile ürün gönderimleri için 0850 430 54 30 numaralı hattan arayıp detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et